Телефон+38(044)2298554 +38(044)2298553 +38(097)0470567 +38(095)9499467
Адресс:Киевул.Маршала Гречки 3

Реєстрація фізичної особи – підприємця (ФОП) - 999грн

 • Blog Title

  Реєстрація фізичної особи – підприємця (ФОП) - 999грн

  Наші юристи допоможуть вам у виборі системи оподаткування та підборі кодів видів діяльності (КВЕД) для реєстрації да діяльності ФОП, Подадуть від вашого імені заяву про реєстрацію ФОП до Міністерства юстиції. Юристи Юридичної групи "UKRAINE RESEARCH" підготують повний комплект установчих документів: Статуту, Рішення, Акт, протокол, наказ, Заяву на отримання свідоцтва Платника ПДВ.

  Наша Юридична Група "UKRAINE RESEARCH" надає комплекс послуг, щодо відкриття Фізичних особ підприємців, а саме: Надання Юричної Адреси в м. Києві, Послуги віртуального офісу, ведення звітності та сдача звітності в державні органи, ведення бухгалтерського обліку для ФОП.

  Фізична особа–підприємець (ФОП)— фізична особа, яка реалізує свою здатність до праці шляхом самостійної, на власний ризик діяльності з метою отримання прибутку. Державна реєстрація фізичних осіб–підприємців полягає у засвідчення факту набуття статусу підприємця фізичною особою. Фізична особа здійснює своє право на підприємницьку діяльність за умови її державної реєстрації.

  Державна реєстрація особи, яка бажає отримати статус підприємця здійснюється державними реєстраторами підрозділів державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань Державної реєстраційної служби. На підтвердження набуття статусу фізичній особі — підприємцю державним реєстратором видається Виписка. Фізична особа може набути статусу підприємця з 18 років. Для осіб, які досягли 16 років, але не досягли 18 років, необхідна згода батьків (усиновлювачів) або піклувальника, або органу опіки та піклування.

  До відомостей у ЄДР щодо фізичної особи — підприємця включаються такі відомості:

  Для державної реєстрації державному реєстратору необхідно пред'явити: