Телефон+38(044)2298554 +38(044)2298553 +38(097)0470567 +38(095)9499467
Адресс:Киевул.Маршала Гречки 3

Відкриття ТОВ та Реєстрація ТОВ -1999грн

 • Blog Title

  Відкриття та реєстрація ТОВ - 1999грн

  Наші юристи допоможуть вам у виборі системи оподаткування та підборі кодів видів діяльності (КВЕД) для реєстрації новостворенного підприємства. Юристи Юридичної групи "UKRAINE RESEARCH" підготують повний комплект установчих документів: Статуту, Рішення, Акт, протокол, наказ, Заяву на отримання свідоцтва Платника ПДВ.

  Наша Юридична Група "UKRAINE RESEARCH" надає комплекс послуг, щодо відкриття ТОВ, а саме: Надання Юричної Адреси для новостворенного підприємства, Послуги віртуального офісу, ведення звітності та сдача звітності в державні органи, ведення бухгалтерського обліку підприємства, Реєстрація ТМ.

  Товари́ство з обме́женою відповіда́льністю (скорочено «ТОВ» або «ТзОВ») — організація, суб'єкт господарювання, статутний капітал якої поділений на частки, розмір яких встановлюється статутом товариства. Товариство з обмеженою відповідальністю є різновидом господарських товариств. Сутність товариства з обмеженою відповідальністю в тому, що учасники такого товариства відповідають за його зобов'язаннями в обмеженому об'ємі. Назва товариство з обмеженою відповідальністю не означає обмеження відповідальності товариства як суб'єкта господарського права певними розмірами майна або грошових коштів, йдеться про обмеження відповідальності учасників, які несуть ризик збитків у межах їх внесків до статутного капіталу, які вони можуть втратити. Але додаткових вимог до учасників не висуваються, стягнути з учасників додаткові суми (на відміну від повного чи командитного товариства) не можна.

  Переваги товариства з обмеженою відповідальністю: